Portekizce Cep Sözlük - Işık Kitabevi
Logo
Türler » Referans-Kaynak Kitap » Sözlük » Portekizce Cep Sözlük

Portekizce Cep Sözlük


 

34.00 TL


Stok Durumu

Mevcut değil
Bu kitap stoklarımızda bulunmamaktadır, istekte bulunarak getirilmesini ve haberdar edilmenizi sağlayabilirsiniz.


 
İnci Kut / İnkılâp Kitabevi
Tür: Sözlük

20.000 madde başı; Fonetik yazılışlar; Telâffuz ve dilbilgisi açıklamaları; Deyimler ve ibareler; Kullanım örnekleri; Sayılar, günler, aylar.

30.000 entradas, Transçricao fonetica, Informaçoes gramaticais, Locuçoes e frases feitas, Exemplos de uso, Numerias, dias, meses.

İnci Kut: Ankara Koleji Mezunudur. Ankara Üniversitesi'nin İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Madridde başladığı İspanyolca öğrenimini Varşova Üniversitesinin İspanyol Filolojisi bölümünde tamamladı. İspanyol ve Portekiz dilleriyle ilgili öğretim kitaplarını hazırlayarak alanda büyük bir boşluğu gidermiştir. Türkiyede İspanyolca ve Portekizce denince akla gelen ilk isim olmasının yanında bir çok önemli yazardan yaptığı edebiyat çevirileriyle de bilinen bir yazarımızdır.

Yayınevimizce Yayımlamış Eserleri: İspanyolca: İspanyol Dili ve Grameri, Yoğun Metodla İspanyolca, İspanyolca Fiil Çekimleri, İspanyolca - Türkçe Büyük Sözlük, Türkçe - İspanyolca Büyük Sözlük, Küçük Boy İspanyolca - Türkçe / Türkçe - İspanyolca Sözlük, İspanyolca - Türkçe / Türkçe - İspanyolca Grand Sözlük, Standart İspanyolca - Türkçe / Türkçe - İspanyolca Sözlük, Sözlüklü İspanyolca Konuşma Kılavuzu, Método Y Gramatica. Portekizce: Küçük Boy Portekizce Türkçe / Türkçe Portekizce Sözlük, Standart Portekizce - Türkçe / Türkçe - Portekizce Sözlük (orta Boy), İngilizce Türkçe / Türkçe İngilizce Medium Sözlük, Hayvanlar Dünyası Serisi (12 Kitap)

 
1. Hamur, karton, 617 sayfa, 2007
ISBN: 975-10-2927-0 
 
 
 
 
     
     

Yeni Eklenenler

 • Evde Rakı Sofrası
  Gülden Çakır
  Overteam Yayınları

  Rakı, meze ve muhabbet: rakı kültürünün üç ayağı… Bardağın... 

 • Bir Kıvılcım Yeter
  A. Kadir Özer
  Aura Kitapları

  Psikoterapist A. Kadir Özer Bir Kıvılcım Yeter: Gelişmek İçin Değişim kitabında... 

 • Kesekli Tarla
  Figen Şakacı
  İletişim Yayınları

  Derinlerde bir yerde koca bir kaya vardı da, abilerim ablalarım şuna bir el atıverelim...