Yemin Bozdum Yolunda - Işık Kitabevi
Logo

 • Suçlu Hem de Çok Suçlu
  Liane Moriarty
  Hep Kitap

  Sıradan bir günün aslında ne kadar sıra dışı olabileceğini hiçbiri tahmin edemez... 

 • Derviş Ali Kavazoğlu
  Hristakis Vanezos
  Galeri Kültür Yayınları

  Derviş Ali Kavazoğlu'nun yoldaşı Hristakis Vanezos'un kaleminden, Derviş Ali Kavazoğlu'nun kısa y... 

 • Çift'in Nefesi Maye Mira
  Nesrin Dabağlar
  Sistem Yayıncılık

  Zaman, güneş döngüsünün başında üç birime bölünm&u... 

Türler » Edebiyat » Roman » Yemin Bozdum Yolunda

Yemin Bozdum Yolunda


 

28.00 TL


Stok Durumu

Mevcut
Stokta mevcut, ortalama 3 günde kargoya verilir.


 
Müjde Aklanoğlu / Parola Yayınları
Tür: Roman

Her şey bir yanlış anlaşılmayla başladı! Derin yeşil gözleri, beyaz, tazecik tenine düşen gece karası saçları ve dolgun kırmızı dudaklarıyla yakıcı bir güzellik: Peri! Hayal dünyalarında yaşayan, peri kızlarından değil o! Onun hayatı, masal dünyalarındaki gibi hiç olmadı. Zaten masalların, ucuz aşk romanlarına inanmayı bırakalı çok olmuştu. Ta ki; gece yarısı uyku sersemi yaptığı bir hataya kadar!

Sınırsız serveti, baştan çıkarıcı cazibesi ve pervasız yakışıklılığıyla Eymen'in baştan çıkarıp elde edemeyeceği bir kadın yoktu. Öyle sanıyordu! Oysa Eymen, evliliğin erkekleri itaatkâr bir köleye çevirdiğini ve aşk acısının azap verici bir yıkımla, ehlileştirici etkisini düşünerek evlenmeyi kesinlikle istemiyordu. Geçmişte yaşadığı acı tecrübesi yüzünden, kapılar aşka kapanmış, yüreği sırlarla örtünmüştü… Artık aşka yeminliydi! Bir gece zorda kalıp bir otele uğradı ve uyandığında hayatının en büyük yanlış anlaşılmasıyla karşılaştı. Böylece peri masalı başladı!

Tüm kadınlar kendisininken, o; sadece asi ve şartları olan bu kızı arzuluyor -Karısını!- ona sahip olabilmek için her yolu deniyordu. Peri isyan ettikçe cezbediyor, çekim alanından çıkmıyordu. Bu iki inatçı âşıktan acaba hangisi galip gelecek? Önce hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli kalacak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp arkasında kalmaya çalışacak…İki Yemin, bir aşk… Acaba hangisi kazanacak?..

 
704 sayfa, 2014
ISBN: 9786059011969 
 
 
 
 
     
     

Yeni Eklenenler

 • Mazarin Mavisi
  Cem Kalender
  Doğan Kitapçılık

  “Pantolonunu çıkartırken korku, heyecan kalbine vuruyordu. Aynalı ahşap dolabın karş...