Her Şey Mümkün - Işık Kitabevi
Logo

 • İş Hukuku
  Sarper Süzek
  Beta Yayınları

  Bu baskıda da iş mevzuatındaki en son düzenlemelere ve yüksek mahkemenin yeni kararları... 

 • Ermeni Tabusu Üzerine Diyalog
  Ahmet İnsel, Michel Marian
  İletişim Yayınları

  Ermeniler ve Türkler arasında geçmişte yaşananları yüz yüze konuşmak artık ... 

Türler » Kişisel Gelişim » Her Şey Mümkün

Her Şey Mümkün


 

28.00 TL


Stok Durumu

Mevcut
Stokta mevcut, ortalama 3 günde kargoya verilir.


 
A. Ebru Tarım Dilekcan / Ceres yayınları
Tür: Kişisel Gelişim

Bu kitapta çok kadim bilgilerin ve bilgelerin sırlarını keşfedeceksiniz. İlk sayfadan itibaren okumaya başladığımda, beni bu macerada neler bekliyor bilmiyordum. Verilen soru kalıplarını kullandıkça ve enerjiyi takip etmeyi anladıkça ben kitaba değil, kitap benim hayatıma dokundu. Tüm okuyanların hayatlarında farkındalık ve değişim yaratacağına inanıyorum. Bu sayfalarda gerçek bilginin ve bilgeliğin kapıları aralanıyor. Eşikten geçmek sizin elinizde. Geçen de geçmeyen de satırları arasında şifa bulsun.

-Tuğba Dedeoğlu Demir

Access Consciousness’ın sıradışı soruları ile siz de benim gibi yaşamınızı değiştirebileceğinizi bilseniz ve bu kitabın da bu konuda destekçiniz olacağını söylesem, ne dersiniz?

Eğitim, seminer ve danışmanlıklarla talep eden herkesin yaşam yolculuğunu kolaylaştırıyorum. Bu öylesine keyifli bir yol ki... İnanın hiç durasım yok. Bu yolda en içten talebim ve her zaman söylediğim cümle; “Rabbim kendi önümden çekilmemi nasip et!”

Yürekten diliyorum; her bir satır, okumayı seçen herkese katkı olsun. Sunulan her bir soru, hayatına almayı seçenlere değişim kapılarını sonuna kadar açsın...

Arayışı daha neşeli, daha kolay ve şükran dolu bir yaşam olan herkese, Herşeyin mümkün olduğunu göstersin, ışık tutsun...

Tek bir hedef var: “Daha bilinçli ve daha farkında olmak!”

Her birimiz çok değerliyiz! Ve birer hediyeyiz bu dünyaya... Bunu algılamak ve yargısız, beklentisiz, bakış açısı olmaksızın Her şeyin mümkün olduğunu keşfedebilmek için neler mümkün?

 
2. Hamur, karton, 264 sayfa, 2019
ISBN: 9786052048986