Duygusal Tükenmişlik - Işık Kitabevi
Logo
Türler » İnsan ve Toplum » Psikoloji » Duygusal Tükenmişlik

Duygusal Tükenmişlik


 

160.00 TL


Stok Durumu

Mevcut
Stokta mevcut, ortalama 3 günde kargoya verilir.


 
Nancy Colier / Serenad Yayınevi
Tür: Psikoloji

Ancak ruhunuza dönüp duygularınızı hissettiğinizde ve bilhassa kendiniz için sesinizi yükselttiğinizde gerçek, dürüst ve özgür bir hayat yaşamış olursunuz.”

Dünyanın hemen her yerinde pek çok kadın hayatındaki insanlara kol kanat germekle ve her şeye yetişmeye çalışmakla meşgul. Ataerkil kültüre göre kadın anne, eş, yuvayı kuran dişi kuş, özverili, sessiz, şefkatli olmak zorunda… Tüm bu tanımlar bir kadının ne olduğundan ziyade “ne olmaması” gerektiğini dayatır gibi, peki ya bir kadın kendini bunlardan bağımsız olarak var etmeye ihtiyaç duyuyorsa?

Psikoterapist Nancy Colier size özlemini çektiğiniz duygusal destek ve güçlendirme becerilerini sunuyor. Suçluluk, utanç veya yargılanma hissetmeden kendiniz olmanıza, en derin psikolojik, ruhsal ve duygusal ihtiyaçlarınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Meşguliyet ve boş vermişlik arasındaki iki uçta hapsolmuş aşırı yorgun, çalışkan ve stresli kadının ruhu için merhem niteliğinde bilgece öğütler, görüşler ve işlevsel stratejiler sunuyor.

Olmanız istenilen “uslu kız” kimliğinden sıkıldıysanız bu özgürleştirici kitap tam size göre. Sevilmeyi ve onaylanmayı bekleyip, kendinizden vazgeçmek yerine şimdi biraz gürültü çıkarma vakti. Çünkü hayat başkalarına göre yaşamak için fazlasıyla kısa!

 
2. Hamur, karton, 184 sayfa, 1, 2023
ISBN: 9786259902531 
 
 
 
 
     
     

Yeni Eklenenler

  • What İf - Fallen Son
    Marc Sumerak
    Presstij Kitap

    Bizim dünyamızın ötesinde paralel dünyalar yer alır. Bu d&uu...