Sıkışmışlık Psikolojisi - Işık Kitabevi
Logo

 • Avrupa Hunları
  Ali Ahmetbeyoğlu
  Yeditepe Yayınevi

  Uzun bir tarihî süreç içerisinde Asya bozkırlarında yaşayan Türkler... 

 • Kalbim Bir Yastıktır Aşka
  Berken Bereh
  Evrensel Basım Yayın

  Kimi şiirlerin çevirileri, bana şiirlerin anadilindeki seslerini düşündür&u... 

Türler » İnsan ve Toplum » Psikoloji » Sıkışmışlık Psikolojisi

Sıkışmışlık Psikolojisi


 

210.00 TL


Stok Durumu

Mevcut
Stokta mevcut, ortalama 3 günde kargoya verilir.


 
Britt Frank / Serenad Yayınevi
Tür: Psikoloji

Hayatta, aşkta ve işte sizi geride tutan şeyleri aşmak için araştırmaya dayalı bir rehber.

Hepimiz hayatımızda tıkanıklık yaşarız. İlişkilerimizde, kariyerimizde, seçimlerimizde, bağımlılık sorunlarında, çocukluk ve yetişkinlik travmalarımızda sıkışmış hissederiz. Birçoğumuz ilerlemek için ne yapmamız gerektiğinin farkındadır, ancak yine de kendimizi bunu gerçekleştirmek için adım atamayacak durumda buluruz. Sonrasında kendimizi suçlar ve kendimizden utanç duyarız. Tüm bunların sonucunda hiçbir yere varmayan bir kendinden şüphe etme döngüsü içinde kalırız.

Fakat bu bir kader değil. Tembel ya da motivasyonunuzu kaybetmiş değilsiniz. Bu, güçlendirici ve eyleme yönelik kılavuzda, sizi geride tutan şeyleri nasıl aşacağınızı keşfedecek, derinlikli içsel egzersizlerle döngüden kurtulacaksınız.

Travma uzmanı ve terapist Britt Frank eski alışkanlıkları ve kalıpları kırmak, geçmişten gelen acı ve travmaya ilişkin bakış açısı kazanmak, eziyet verici “neden” sorularından kurtulmak, istediğiniz hayatı yaratmak amacıyla seçimlerin kontrolünü ele almak ve nihayetinde gerçekte kim olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacak bir yol haritası sunuyor. Gölge çalışmasından yeniden ebeveynliğe, kaygıdan korkuya dek araştırma destekli çözümleri ve güçlendirici kişisel deneyimleri bir araya getiren bu cesaretlendirici kitap, karmaşıklaşmış hayatınızı yeniden rayına oturtmanız gerektiğinde size güvenle eşlik edecek.

 
2. Hamur, karton, 304 sayfa, 1, 2023
ISBN: 9786057221681 
 
 
 
 
     
     

Yeni Eklenenler

 • What İf - Fallen Son
  Marc Sumerak
  Presstij Kitap

  Bizim dünyamızın ötesinde paralel dünyalar yer alır. Bu d&uu...