Kahinin Bilgeliği Kehanet Kartları - Işık Kitabevi
Logo

 • Kıtalar ve Ülkeler Coğrafyası
  İbrahim Güner Mustafa Ertürk
  Pegem Akademi Yayınları

  Konusu “Kıtalar ve ülkeler Coğrafyası” olan bu çalışma, bir ders kitabı o... 

Türler » Spiritüel » Kahinin Bilgeliği Kehanet Kartları

Kahinin Bilgeliği Kehanet Kartları


 

310.00 TL


Stok Durumu

Mevcut değil
Bu kitap stoklarımızda bulunmamaktadır, istekte bulunarak getirilmesini ve haberdar edilmenizi sağlayabilirsiniz.


 
Colette Baron-Reid / Butik Yayınları
Tür: Spiritüel

KAHİN’İN BİLGELİĞİ KEHANET KARTLARI REHBER KİTABI

52 Kartlık Deste ve Rehber Kitap.

Colette Baron-Reid, geleneksel Tarot ile diğer kadim kehanet araçlarını ustaca harmanlayarak kutsal bir iletişim sistemi ortaya çıkarttı: Kâhin’in Bilgeliği. Yüzü her karttan size bakan Kâhin, kaderinizi ve kısmetinizi anlatarak sizinle Kutsal Ruh arasında bir aracı işlevi görüyor. 52 karttan oluşan bu deste ve ona eşlik eden rehber kitap,

sınırsız sayıda durumu anlatabilen birbirinden bağımsız 250’nin üstünde anlamla birlikte yolculuğunuzun her yönü hakkındaki mesajlarını yorumlamanızı sağlayacaktır. Hayvan resimleri, doğa elementleri ve diğer güçlü semboller sizi derinden etkileyerek hayatınızla ilgili anlamlı bir diyalog kurabilmenizi sağlayacaktır. Kâhin, sorularınıza yanıtlar almanız ve huzura, amaca, refaha ve sevgiye giden yolu görmeniz için ona danışmanızı bekliyor!

Yazar Hakkında:

Colette Baron-Reid 27 dilde yayımlanan Remembering the Future, Messages from Spirit ve The Map adlı kitapların ve The Wisdom of Avalon, Wisdom of the Hidden Realms ve The Enchanted Map kehanet destelerinin yazarıdır Sevilen TV programı Messages from Spirit’in  yıldızı olan (Vision TV) Colette, danışanlarının sevgiyle “Kâhin” ismini verdiği, dünya çapında alkışlanan bir sezgi uzmanı ve psişik medyumdur. Colette, aynı zamanda karizmatik bir açılış konuşmacısı, bir sanatçı, girişimci ve vizyonerdir. 2013 ve 2014 yıllarında Watkins’in en etkili ilk yüz spiritüel listesine giren Colette, perspektif, spiritüellik ve umut mesajlarını kendine has şefkat dolu bir samimiyet ve eğlenceli bir kişilikle iletiyor. Onun keskin sezgisel içgörülerinin ünü tüm dünyaya yayılmıştır ve 29 ülkeyi kapsayan bir danışan ağına sahiptir. Colette, kocası ve iki Pomeranian köpeğiyle birlikte Toronto’da yaşamaktadır. Kitap yazmadığı ve dünya çapında dinleyicilere ders vermediği zamanlarda deniz kıyısında Harley’ini sürmeyi sever.

 
1. Hamur, karton, 52 sayfa, 2022
ISBN: 9786258741069 
 
 
 
 
     
     

Yeni Eklenenler

 • Kaldırım Çiçekleri
  Jonarno Lawson, Sydney Smith
  Kırmızı Kedi Yayınevi

  Ödüllü şair JonArno Lawson ve ödüllü illü...