Girişimciler İçin 100 Kural (Gerçek Hayattan Alınmış İş Dersleri) - Işık Kitabevi
Logo
Genres » Akademik » İşletme-Finans-Pazarlama-Muhasebe » Girişimciler İçin 100 Kural (Gerçek Hayattan Alınmış İş Dersleri)

Girişimciler İçin 100 Kural (Gerçek Hayattan Alınmış İş Dersleri)


 

30.00 TL


Stock Statement

Mevcut değil
Not in stock, you may request the book and you will be notified when it is arrived.


 
Neil Lewis / Sistem Yayıncılık
Genre: İşletme-Finans-Pazarlama-Muhasebe

Girişimciler İçin 100 Kural, günümüz girişimcilerinin nihai el kitabıdır. Bugüne kadar her şeyi görmüş ve yaşamış bir girişimcinin zor kazanılmış ve dolaysız anlatılan deneyimleriyle doludur. Bir yatak odasında, bir bilgisayar ve 2.000 sterlinle iş hayatına atıldıktan sonra, sadece sekiz yıl içinde 12 milyon sterlin değerinde bir şirkete sahip olan, ardından sadece iki yıl içinde her şeyini kaybettikten sonra yeniden ayağa kalkarak başarıyı elde etmiş bir girişimcinin öyküsüdür.

Neil Lewis, bir şirketi tüm yönleriyle, girişimcinin bakış açısından ele alıyor. Bu kitap diğer rehberler gibi sadece kuram geliştirmiyor. Aksine her şey, 21. yüzyıl iş dünyasının gerçekleri ışığında ve ciddi bir girişimcilik deneyiminden bakılarak ele alınıyor.

Neil Lewis, özellikle şu konularda pratik ve özgün tavsiyelerde bulunuyor:

- Kâr en uygun şekilde nasıl ölçümlenir ve nasıl büyütülür?
- Eleman seçimi nasıl yapılır, serbest çalışan elemanlar neden iş dünyasının geleceğidir ve bu sistemden en iyi nasıl yararlanılır?
- Yönetim ekibinizi nasıl idare edersiniz, şirketiniz için etkili amaçları nasıl belirlersiniz ve potansiyel sorunları, ortaya çıkmadan önce nasıl belirlersiniz?
- Hissedarlar nasıl ve neye göre seçilir?

Başarı tutkusuyla dolu tüm girişimciler için...

 
2. Hamur, karton, 288 pages, 2012
ISBN: 978-975-322-618-9