Griffin Kardiyovasküler Hastalıklar El Kitabı - Işık Kitabevi
Logo
Genres » Akademik » Tıp Bilimleri » Griffin Kardiyovasküler Hastalıklar El Kitabı

Griffin Kardiyovasküler Hastalıklar El Kitabı


 

990.00 TL


Stock Statement

Mevcut değil
Not in stock, you may request the book and you will be notified when it is arrived.


 
Brian P. Griffin / Güneş Tıp Kitabevleri
Genre: Tıp Bilimleri

Griffin Kardiyovasküler Hastalıklar El Kitabı Ömer Kozan Güneş Tıp Kitabevi

ÜRK KARDİYOLOJİSİ' NİN MERAK VE İLGİYLE BEKLEDİĞİ ESER ...

DÜNYANIN TARTIŞMASIZ EN ÇOK SATILAN VE EN İYİ HEKİM YORUMLARI ALMIŞ KARDİYOLOJİ ESERİ.
Kardiyoloji alanında basitten komplike olana kadar tüm konuları güncel ve kapsamlı şekilde ve TEK kaynak aracılığıyla gözden geçirme imkanı sunan,uluslararası Kardiyoloji camiasında saygın bir yeri olan kaynak.

Uzman hekimler, asistanlar, aile hekimleri için ideal bir referans olan Kardiyovasküler Tıp El Kitabı, 5. Baskı, kardiyolojideki önemli konuların kısa ve tamamen güncel bir incelemesini sunmaktadır. Pratik,güncel konu anlatım formatı sunan bu en çok satan kitap, kardiyovasküler hastalıkların tanı ve tedavisinde kanıta dayalı yaklaşımlar güncel yaklaşımlar sunar.

Günlük klinik uygulamalar veya sınav hazırlıkları için mükemmel bir başvuru kaynağıdır. Tamamen güncellenmiş olan yeni formatındaki içerik; aradığınız bilgiye hızlıca ulaşabilmeniz için hastalık ve tedaviye göre düzenlenmiştir.

Özellikleri:

Kılavuzlara ve kardiyovasküler hastalık yönetimi için kanıta dayalı bilgiye odaklanan içerik, ilaç tedavisi de dahil olmak üzere yaygın klinik sendromlara ve araştırmalara yaklaşımları içerir.Kapak hastalığına perkütan yaklaşımlar, kardiyojenik şokun tıbbi teknik donanımla yönetimi ve sporcu kalbi dahil olmak üzere kardiyovasküler tıptaki en son yeniliklerle güncellenen içerik.Kolay anlaşılır diyagramlar, yüksek kaliteli EKG'ler ve yardımcı özet tablolar, içeriğe mükemmel görsel bir destek sağlar.Cleveland Clinic'teki deneyimli personel ve arkadaşların uzman bakış açıları, ortak kardiyovasküler prosedürlerin ve cihazların entegrasyonunun uygulanmasında pratik bir rehberlik sağlar.Uygun olan ulusal ve uluslararası tanı ve tedavi kılavuzları içerir. Kitapta, geleneksel kardiyoloji konuları yanı sıra, girişimsel kardiyoloji, elektrofizyoloji, kardiyovasküler hastalıklarda genetik ve görüntüleme yöntemleri gözden geçirilmiştir. Kardiyovasküler alandaki hemen tüm konuları eksiksiz olarak derleyen, güncel bilgi, çalışma ve kılavuzlarla desteklenen kaynak.Kullanımı kolay, güncel, taşınabilir ve kardiyovasküler hastalıkların tedavisinde olan her şeyi içeren dünyaca ünlü referans olmuştur.Kardiyovasküler Hastalıklar El Kitabı 5. baskısı kapsamlı olarak güncellenmiş ve revize edilmiştir.

 
2. Hamur, Ciltli
ISBN: 9789752778559