Pozitif Psikoloji Mutluluk ve Esenlik Kılavuzu - Işık Kitabevi
Logo
Genres » İnsan ve Toplum » Psikoloji » Pozitif Psikoloji Mutluluk ve Esenlik Kılavuzu

Pozitif Psikoloji Mutluluk ve Esenlik Kılavuzu


 

98.00 TL


Stock Statement

Mevcut değil
Not in stock, you may request the book and you will be notified when it is arrived.


 
Ertuğrul Köroğlu / Destek Yayınları
Genre: Psikoloji

Pozitif Psikoloji

Tam bir mutluluk yaşamdan tat almayı, derin bir anlam bulmayı ve doyumu bir arada barındırır.

Psikoloji bilimi genelde yetersizliklerle ilgilenir. Ancak bugün güçlü yanlarımızı ve yeteneklerimizi bulup ortaya çıkarmamız, her alanda nasıl daha başarılı olabileceğimizi bulmamız, kendimizi nasıl geliştirebileceğimiz, nasıl daha doyurucu bir iş yaşamımızın ve ilişkilerimizin olabileceği ve güzel yaşama sanatı konularında daha çok bilgi edinmemiz gereken bir zamanda yaşıyoruz.

İnsanın güçlü olduğu yanlarını bilmesi ve bunlara göre ilerlemesi, içgörüyle birlikte yaşama ilişkin yeni bakış açıları kazanmayı, zorlanmalar karşısında daha dayanıklı olmayı, iyimserliği ve ruhsal dayanıklılığı sağlar.

Prof. Dr. Ertuğrul Köroğlu Pozitif Psikoloji kitabında ruhsal bozuklukların ötesine geçerek, nasıl daha mutlu olunacağını olumluluk psikolojisi üzerinden anlatıyor. Kendini yönlendirebilmeyi, kendine güvenmeyi, benlik saygısını geliştirmeyi, yaşama gücünün ve içsel gücün artmasını, mutlu ve doyumlu olmayı, amaçlara ulaşmayı, kendini işe daha çok vermeyi ve iş hayatında daha başarılı olmayı sağlayan yeni ve devrimci bir yaklaşımı okurlarıyla buluşturuyor.

 
2. Hamur, karton, 216 pages, 2022
ISBN: 9786254416224